Eladó-pénztáros, Hetényegyháza (részmunkaidő)

  • Cég neve

    Alföld-Szeged Kft.

  • Munkavégzés helye

    6044 Kecskemét, Kossuth Lajos utca 150.

  • Fizetés

    Nettó 130e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Főbb feladatok, munkáid lesznek:

  • hogy kiszolgálod a vásárlókat a csemegepultban,
  • pontosan elvégzed a kasszázással járó feladatokat,
  • kipakolod a beérkező árukat a polcrészedre.

Elvárások

  • Két műszak vállalása heti váltásban.

Az üzlet nyitva tartása:

  • hétfőtől-péntekig 6:00-19:00-ig kettő műszakban,
  • szombaton 6:00-13:00-ig egy műszakban,
  • vasárnap 7:00-12:00-ig egy műszakban.

Előnyt jelent

  • Ha van gyakorlatod a pénztárgép kezelésében és csemegepulti feladatokban.

Amit kínálunk

  • Részmunkaidős bejelentést biztosítunk neked fix alapbérrel+műszakpótlékkal+ezen felül Szép Kártya juttatással.
  • Szabadságodat nálunk kiveheted, a havi beosztásod pedig tervezhető.
  • Határozatlan idejű munkaszerződést kötünk minden munkatársunkkal.

Jelentkezés gombra kattintva, önéletrajzod csatolásával!