Eladó-pénztáros

  • Cég neve

    EcoFamily

  • Munkavégzés helye

    Mosonmagyaróvár

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Vásárlók barátságos, pontos kiszolgálása
  • Gyors, precíz kasszakezelés
  •  Árukészlet rendelése, átvétele, kihelyezése
  • Tiszta munkakörnyezet fenntartása

Elvárások

  • Szívesen dolgozol csapatban
  • Jól bírod a fizikai megterhelést Munkádat precízen, gyorsan és pontosan végzed
  •  Szereted a kereskedelmet, szakirányú végzettséged előnyt jelent
  •  Vásárló-orientált gondolkodással rendelkezel

Amit kínálunk

  • Elérhető összes havi bruttó jövedelem már a belépésedkor, szakképzett munkavállalóként, akár: 544.150 Ft (A bruttó bér tartalmazza az 5%-os délutáni pótlékot hétköznaponként 16:00 órától, a 10%-os szombati és 50%-os vasárnapi pótlékot, valamint a bruttó 45.113,-Ft összegű jelenléti bónuszt teljes ledolgozott hónap esetén.
  •  A 7. teljes hónaptól 13. havi fizetés, 1 havi nettó alapbérednek megfelelő összegben.
  •  Kiszámítható és egy hónapra előre tervezhető munkarend, illetve 1 teljes hétvégét minden esetben biztosítunk Számodra.
  •  Átfogó betanulási programon veszel részt, 2 hónapon keresztül egy mentor segítségével.
  • Stabil, folyamatosan fejlődő munkahelyen dolgozhatsz velünk hosszú távon.
  • Vidám összetartó csapat, családias légkör vár nálunk.
  • Zöldség, gyümölcs, kávé és vitamin juttatást biztosítunk Számodra.
  • 2 nap extra pótszabadság is jár 1 éves munkaviszonyod után.
  •  Kedvezményes bankszámla és mobiltelefon csomagot is igényelhetsz.
  • Sportjutalom kifizetés havi 2 alkalommal, versenyeken való részvételed után, összesen bruttó 20.000 Ft értékben.
  •  Csapatépítőn vehetsz részt munkaidőben évi egy alkalommal.
  •  Személyzeti ajánlásod után, nettó 50.000 Ft jutalmat fizetünk ki Részedre.
  •  2 alkalommal történő véradás után bér- és munkaidő kedvezményben részesülsz.
  •  Munkába járásod a törvény szerinti maximális díjazással térítjük: távolsági bérleted 86%-át, autóval történő bejárásodat pedig 30 Ft / km összeggel támogatjuk

Céginformáció

Több mint egy munka, harmónia. Több mint egy csapat, összetartozás. Az Ecofamilynél hisszük, hogy a legnagyobb érték az ember. Hiszünk benne, hogy a legfontosabb minden munkatársunknak olyan környezetet teremteni, ahol jó érzéssel és szívvel dolgozhatunk együtt. Szeretettel várunk, csatlakozz hozzánk!