Eladó-pénztáros (Budapest, III. kerület)

  • Cég neve

    Penny Market Kft.

  • Munkavégzés helye

    1039 Budapest, Pünkösdfürdő u. 52-54.

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Érdekel a kereskedelem? Szeretnél egy igazán jó csapathoz tartozni? Hosszútávú munkahelyet keresel? Akkor a PENNY pont a Te helyed!

Cégünk 1996 óta kínál rendkívül kedvező ár-érték arányú termékeket a vásárlóinknak. Jelenleg 231 üzletünkben, 3 logisztikai központunkban és az Alsónémedi központi irodánkban az összes munkatársunk megtapasztalja, mit is jelent a csapatszellem, a személyes fejlődés és a közelség egy megbízható, gondoskodó és stabil munkahelyen.

Eladó-pénztáros

Feladatok:

  • A vásárlók segítőkész kiszolgálása
  • Pénztári munka
  • Helyben sütött pékáru sütés
  • Áruk folyamatos feltöltése
  • Göngyölegek kezelése
  • Az üzlet rendezettségének folyamatos biztosítása

Elvárások:

  • Vevőközpontúság
  • Pontos és alapos munkavégzés
  • Pontosság
  • Állóképesség

A munkavégzés helye:

  • III. kerület, Pünkösdfürdő u. 52-54.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Amit mi kínálunk:

  • SZÉP kártya juttatás próbaidő letelte után teljes munkaidő esetén, havi nettó 14.000 Ft
  • Bérpótlékok: műszakpótlék +30%, vasárnapi pótlék +50%
  • Teljesítményösztönző prémiumok
  • Munkába járás költségtérítése: helyi bérlet 86%-a, vagy saját gépkocsi esetén 30 Ft/km
  • Egyéb juttatások és kedvezmények: kedvezményes mobiltelefon flottacsomag-, banki számlacsomag- és biztosítás; ünnepi ajándékok