Eladó-pénztáros (Budaörs)

  • Cég neve

    Brendon Gyermekáruházak Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs, Malomkő utca 7.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Munkatársat keresünk eladó-pénztáros munkakörbe, budaörsi áruházunkba!

Magyarország piacvezető babaáruház-lánca vagyunk. 1993 óta segítünk a családoknak eligazodni a kismama- és babatermékek széles választékában. 19 áruházat és egy webáruházat üzemeltetünk, illetve Szlovákiában is jelen vagyunk.

Brendon Értékeink:

  1. Vevőközpontúság
  2. Tisztelet és empátia
  3. Pozitív hozzáállás
  4. Megbízhatóság
  5. Együttműködés

Amit kínálunk:

  • Garantált bruttó 502.740 Ft, tapasztalati pótlék 3 év után br. 30.000 Ft
  • félévente kitűzött cél alapján elért eredménytől függő prémium,
  • utazási támogatás (MÁV-ra és Volánra 86% térítése jogszabályban meghatározottak szerint),
  • biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél,
  • barátságos, nyugodt, kiegyensúlyozott légkör,
  • egy cég, ahol érvényesül az emberközpontúság,
  • előre kiszámítható, tervezhető havi beosztás (hétvégi munkavégzésre is számítani kell beosztás alapján),
  • teljesen bejelentett jövedelem,
  • H-V: 10:00-19:00 közötti nyitva tartás,
  • minimális rendkívüli munkavégzés, többletidő lecsúsztatható,
  • valós 8 órás munkavégzés,
  • csapatmunka, remek közösség, tanulási lehetőség, szakeladóvá válás,
  • munkaruha biztosítása,
  • és ha mindezek alapján felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél nálunk dolgozni, ne habozz, jelentkezz.

Munkavégzés helye:

  • Budaörs, Malomkő u. 7., a Tesco kijáratnál az M1/M7 közös bevezetőjénél

Főbb feladatok:

  • Vásárlók magas szintű kiszolgálása,
  • az áruk átvétele, előkészítése, kihelyezése és tárolása,
  • raktárkezelési feladatok,
  • termék- és magas szintű eladási- technikai ismeretek megszerzése,
  • Brendon Family-kártya előnyeinek ismertetése,
  • vásárlók ösztönzése a törzsvásárlói tagságra.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú végzettség (érettségi),
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • kiegyensúlyozottság, türelmesség, udvariasság.

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, a Jelentkezem gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros