Eladó 40 óra (Árkád Budapest)

  • Cég neve

    H & M Hennes & Mauritz Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Örs vezér tere 25/a

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Az Eladói pozíció egy szórakoztató és rugalmas módja annak, hogy pénzt keress.  Lehetőséged lesz, hogy tanulj, fejlődj vagy elkezdj egy életen át tartó karriert a H&M-nél.

Mit fogsz csinálsz:  ​

  • Mindig a Vásárlót helyezed a középpontba mindenben, amit teszel.
  • Segítesz és megosztod a Termék és Divat ismereted.
  • Segítesz a tiszta és rendezett eladótér fenntartásában annak érdekében, hogy pozitív vásárlási élményt hozz létre.
  • Támogatod kollégáid, hozzájárulsz a pozitív légkör és a jól működő csapat kialakításához.

Elvárások

Hogyan képzelünk el téged:  ​

  • Barátságos, pozitív vagy és szívesen tanulsz a munkád közben!
  • Csapatjátékos vagy, aki élvezi, ha sok mindent csinálhat egyszerre.
  • Vállalkozó szellemű vagy és szeretsz a dobozon kívül gondolkozni.
  • Beszélsz magyarul.

Amit kínálunk

További információk

Teljes munkaidős szerződés heti 40 óra munkavégzés. A munkaszerződés határozott idejű, a meghosszabbítás lehetőségével.

Globális juttatások:

A H&M Csoport minden alkalmazottjának vonzó juttatásokat kínálunk, valamint számos fejlődési lehetőségeket világszerte. Minden munkatársunk kap egy kedvezménykártyát, amelyet a H&M Csoport összes márkájánál használhat az üzletekben és online. A kedvezményben résztvevő márkák a következők: H&M (beleértve a Beauty és Move termékeket is), COS, Weekday, Monki, H&M HOME, & Other Stories, ARKET és Afound. A személyzeti kedvezményen kívül minden alkalmazottunk részt vesz a H&M Incentive Program – HIP kezdeményezésben is.

Amit ajánlunk még Neked:

  • Lehetőség a cégen belüli fejlődésre (Managereink több, mint 70%-a belső kinevezés)
  • AYCM Sport kártya
  • Cégen belüli tréningek
  • Rugalmas munka beosztás, órarend figyelembe vétele
  • Utazási költség támogatás, Budapest és helyi bérlet hozzájárulás
  • Munkatárs ajánlási program

Céginformáció

A H&M a H&M csoport része. A H&M Csoportnál eltökélt szándékunk, hogy befogadó, sokszínű és méltányos munkahelyeket hozzunk létre és tartsunk fent az egész szervezetben. Csapatainknál elengedhetetlen a sokszínűség, munkavállalóink megosztják és ötvözik tudásukat, tapasztalataikat és ötleteiket. A sokszínű munkaerő pozitív hatást gyakorol arra, ahogyan a kihívásokat kezeljük, amit lehetségesnek tartunk, és ahogyan kapcsolódunk kollégáinkkal és ügyfeleinkkel világszerte. Ezért a sokszínűség minden dimenzióját figyelembe vesszük a felvételi folyamat során.

Törekszünk a tisztességes és egyenlő eljárásra, ezért kérjük, hogy ne csatolj kísérőlevelet a pályázathoz, mivel azok gyakran tartalmaznak olyan információkat, amelyek könnyen kiválthatnak nem szándékos előítéleteket.