• Cég neve

    Numero Uno Moda kft.

  • Munkavégzés helye

    2234 Maglód

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • termék és divatismereteddel segítesz a vásárlóknak a tájékozódásban és a vásárlásban és mindenben őket helyezed előtérbe
  • kasszázol, kezeled a pénztárgépet
  • a kellemes vásárlási élmény megtartásához segítesz a boltot mindig rendben tartani
  • kezeled az árukészletet
  • a rád bízott feladatokat precízen végzed el
  • hozzájárulsz ahhoz, hogy egy jól működő, vidám csapatunk legyen.

Elvárások

  • légy kedves és előzékeny személyiség
  • szeresd a divatot és szeress mosolyogni
  • legyél igényes a munkádra és légy kitartó
  • hozzánk egy nyitott gondolkodású, energikus és pozitív személyiség illik, aki lelkesen és pontosan végezi a munkáját, ahogy mi is.

Amit kínálunk

  • képzéssel, tréningekkel és mentorral támogatunk Téged az első napokban, hetekben, hónapokban
  • 50%-os dolgozói kedvezmény a boltban értékesített termékekre
  • bejárási támogatás (30 Ft/ km)
  • rugalmas időbeosztás
  • támogató és barátságos munkakörnyezet
  • családias hangulat
  • határozatlan idejű munkaszerződés.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Número Uno a világhírű divatmárkák outlet üzlete, ahol igazi kincsekre lelhetünk! A nemzetközi üzletlánc nemrég jelent meg nálunk, így még viszonylag kevesen ismerik. Érdemes felfedezni és megtapasztalni, hogy a minőségért nem mindig kell borsos árat fizetnünk.
Az outlet egy igazi aranybánya azoknak, akik odafigyelnek az öltözködésükre és otthonukra, ismerik a menő külföldi márkákat, és kihívást éreznek, hogy olykor többször is betérve az üzletbe ráleljenek egy-egy kiváló minőségű darabra – megdöbbentően jó áron!
Üzleteink: Dunakeszi, Maglód, Polgár