Eladó

  • Cég neve

    NAGYTRAKTOR Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye

  • Fizetés

    Bruttó 270e - 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Keressük leendő munkatársunkat alkatrész értékesítő pozícióban!

Elvárások

Elvárások: precíz, pontos munkavégzés. B kategóriás jogosítvány, targonca jogosítvány. Mezőgazdasági alkatrészek,gépek ismerete. Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk

Stabil, biztos jövedelem. cafeteria, munkaruházat,. Jó csapat.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó

Céginformáció

Cégünk több, mint harminc éves tapasztalattal rendelkezik a mezőgazdasági alkatrészek és gépek értékesítése terén. Jelenleg öt városban van telephelyünk.

a "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!