Eladó - műszaki értékesítő

  • Cég neve

    LEDvonal.hu (Megaweb Kft.)

  • Munkavégzés helye

    1148 Budapest, Fogarasi út 43/a - 43/c.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfelek kiszolgálása, rendelések rögzítése és végig kísérése, hogy felvilágosítva, boldogan térjenek vissza hozzánk
  • Pénztár kezelése
  • Napi nyitásban/zárásban való részvétel, beosztás szerint
  • Rendelésekkel kapcsolatos egyéb adminisztráció elvégzése (OC és KULCS)
  • Együttműködés a cég minden funkciójával – csapatmunka
  • Üzletvezető- és helyettes munkájának támogatása, árajánlatok készítése
  • Ügyfelekkel való kommunikáció, szóban és írásban

Elvárások

  • Érdeklődsz a műszaki terület iránt, nyitott vagy innovatív LED-es termékkínálatunk megismerésére
  • Precíz-, pontos- és gyors munkavégzésre vagy képes
  • Rugalmas vagy és megbízhatóan tudod elvégezni a rád bízott feladatokat
  • Pozitív- és vevőközpontú gondolkodásmódoddal tudod növelni az ügyfélélményt
  • Csapatjátékos vagy és “látsz a pályán”
  • Önálló munkavégzés sem okoz gondot

Előnyt jelent

  • Szlovák-, vagy egyéb idegen nyelv ismerete
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • KULCS ügyviteli rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Szabad hétvége, napi 8 órás munkaidő
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy dinamikus céggel és csapattal együtt
  • Karrier lehetőség
  • Alapos betanulási program
  • Támogató környezet, folyamatos visszajelzés
  • Stabil vállalkozás
  • TOP3 magyarországi online világítástechnikai cég egyikénél dolgozhatsz
  • Azonnali kezdés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

2004 óta működő-, folyamatosan növekvő-, LED világítástechnikai termékeket forgalmazó-, online és offline értékesítési cég keresi új munkavállalóját, XIV. kerületi munkavégzéssel, szabad hétvégékkel.

Hölgyek és Urak jelentkezését egyaránt várjuk!

Jelentkezésedet a lenti "jelentkezem" gombra kattintva várjuk, bérigényed megjelölésével!