Eladó (műszaki)

  • Cég neve

    Déri és Társa Kft.

  • Munkavégzés helye

    7400 Kaposvár, Raktár utca 34.

  • Fizetés

    Bruttó 4,0M - 6,0M Ft éves bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A vásárlók segítőkész, szakszerű kiszolgálása.
  • Pénztárgép, vállalatirányítási rendszer teljes körű kezelése.
  • A cég termékeivel kapcsolatos műszaki tanácsadás.
  • Árajánlatok készítése.
  • Vevői megrendelések teljes körű kezelése.
  • Szállítókkal való kapcsolattartás.
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.
  • Raktározás, készlet kezelés.
  • Telephely raktárak karbantartása, rendben tartása.
  • Áruszállítás, áruátvétel, - raktározás - kihelyezés.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Ügyfélközpontú szemléletmód és kereskedelmi véna
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Energikus, közvetlen személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség (építőipari vagy gépészeti szakiskola)
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Gyalog kíséretű targonca jogosítvány
  • Csapatmunkában való részvétel

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítménybónusz
  • Kulturált, színvonalas munkakörülmény
  • Emberközpontú, támogató munkakörnyezet
  • Stabil háttér
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett 8 órás munkaviszony
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Déri és Társa Kft. 2000 óta működő kaposvári székhelyű cég, mely tevékenysége kötőelem, kisgép, szerszám kis- és nagykereskedés. Cégünk több éves sikeres üzleti tevékenységének köszönhetően, ma már több külföldi és hazai tulajdonú gépgyártó, járműgyártó, villamos berendezéseket, - elektromos készülékeket, acélszerkezeteket gyártó vállalat szerződött beszállítójaként működik. Több márka magyarországi képviseletét látjuk el.

Folyamatosan bővülő csapatunkba hosszútávra, azonnali kezdéssel keresünk műszaki eladó pozícióba lelkes kollégát.

Munkavégzés helye: 7400 Kaposvár Raktár u. 34.

Jelentkezni fényképes önéletrajjzal a Jelentkezés gombra kattintva.