Eladó munkatárs

  • Cég neve

    Lipóti & Partners Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 455e - 602e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Budai oldalon a Széll Kálmán téren, Margit krt. 61-63. szám alatti üzletünkbe, illetve pesti oldalon a Lehel csarnok és a Nyírpalotai piacon lévő pékségeinkbe azonnali kezdéssel keressük új munkatársainkat teljes munkaidőben

Napi feladatok között említendő a termékek értékesítése, kínálása, vendégekkel való kapcsolattartás, kasszakezelés, kávéfőzés, árufeltöltés, takarítás, vendégtér rendben tartása, illetve a HACCP előírások követése.

Elvárások

Szeretünk csapatban gondolkodni, ezért elvárás, hogy együtt tudj működni kollégáiddal, kedves legyél, pontos, precíz, pörgős, rugalmas, pozitív, tisztaság kedvelő.
Célunk, hosszútávon dolgozni kollégáinkkal, családias hangulatban.

Előnyt jelent

Ha csatlakoznál csapatunkhoz, akkor az alábbiakat biztosítjuk:

-Teljes munkaidős bejelentés
-Pénzügyileg stabil háttérrel rendelkező céget
-Napi ingyenes fogyasztás, műszaktól függően
-Év végi fizetés kiegészítést, juttatást
-Kedves, profi és lojális vezetőséget, akikre mindig lehet számítani
-Dolgozói borravaló
-Dolgozói vásárlási kedvezmény
-Logózott kötényt, pólót, pulcsit biztosítunk.

Amit kínálunk

Pénzügyileg erős, stabil háttérrel rendelkező cégünk, teljes körűen bejelentett munkaviszonyt biztosítunk év végi bónusszal.
Év közben biztosítjuk igény szerint a szabadságolásokat.
16 éves szakmai múlttal rendelkező vezetőség, több mint 14 éve hű partnerei a Lipóti pékség hálózatnak.

Munkahelyi extrák

  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.