Eladó

  • Cég neve

    Mobile-Style Kft.

  • Munkavégzés helye

    3600 Ózd, Brassói út

  • Fizetés

    Nettó 260e - 280e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Termékek eladása
Üzlet szolgáltatásainak ajánlása
Napi jelentések készítése
Szerviz átvétel
Készülék felvásárlás
Árukészlet kezelés

Elvárások

Igényes magára és környezetére
Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
Felhasználó szintű Word/Excel ismeretek
Jó kommunikációs képességekkel rendelkezik
Büntetlen előélet

Előnyt jelent

ECDL vizsga
Hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalat
Telefon operációs rendszerek ismerete
Google és IOS szolgáltatások ismerete

Amit kínálunk

Bonusz
Előrelépési lehetőség
Cégen belüli kedvezményes vásárlások

Céginformáció

A Plaza Mobil franchise 2013-ban jött létre azzal a célzattal hogy, kiszolgálja a független telekommunikációs szektor igényeit. Legyen szó új vagy használt készülékről nálunk márkától és típustól függetlenül megtalálható mind. Azonban nem elég használni ezen eszközöket védeni is kell őket. Boltjainkban fellelhető széles kínálatban minden olyan tartozék amelyre vásárlóinknak szüksége van kezdve az egyszerű szilikon tokoktól a prémium üvegfólián át a felső kategóriás fülhallgatók-ig.
Munkatársainkat folyamatosan képezzük így nem csak megélhetésüket garantáljuk hanem üzleteinkben a kifogástalan kiszolgálást is.

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzod. A fénykép nélküli önéletrajzokat nem tudjuk elfogadni.