Eladó

  • Cég neve

    MIDOVE Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Munkácsy utca

  • Fizetés

    Bruttó 326e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Jutalék

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Üzlet napi szintű feladatainak az ellátása: értékesítés, számlaírás, adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Vásárlók udvarias kiszolgálása
  • Árúátvétel
  • Igényfelmérés, tanácsadás

Elvárások

  • Motivált, munkájára - és önmagára igényes legyen
  • Kereskedelmi és ügyfélcentrikus szemléletmód
  • Szakközépiskolai végzettség
  • Nagyfokú önállóság és problémamegoldó képesség
  • Teljesítmény orientált szemlélet
  • Pontosság és felelősség tudat
  • Kedves, talpraesett, megbízható
  • Számítógépes alapszintű felhasználói ismeretek(excel,word) mindenképpen szükségesek a munkakörhöz.

Előnyt jelent

  • Kereskedelmi tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Modern eszközökkel segítjük munkádat
  • Bejelentett állást kínálunk, a versenyképesnél kiemelkedőbb bérezési csomaggal
  • Teljes munkaidő (8 óra/nap)
  • Nem gond, ha nincs ebben a termékkörben tapasztalatod, cégünk segítséget nyújt a betanulásban és a képzésben!
  • Dolgozói kedvezményt biztosítunk.

Céginformáció

Több mint egy évtizede jól működő optika vagyunk a belváros szélén. Magas szintű szolgáltatást nyújtunk, figyelve a vásárlóink egyedi igényeire. Hosszútávú stabil munkalehetőséget kínálunk családias környezetben.
Gyere és csatlakozz hozzánk :)

Jelentkezem gombra kattintás után, kérjük, fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje el e-mail címünkre.