Eladó

  • Cég neve

    Ma-Ma-La Bt.

  • Munkavégzés helye

    1031 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 350e - 400e Ft havi bér Jutalék

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

- Áruátvétel
- Árupakolás, hűtőtöltés
- Értékesítés, vevők kiszolgálása, pénztárgép kezelés
- az üzlet tisztántartása
- Lottó értékesítés( ha nincs akkor nálunk megszerezheted, a költségét  átvállaljuk)

Elvárások

  • Ápolt megjelenés
  • Kedves, vevőorientált, udvarias kiszolgálás
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Beosztás szerinti munkavégzés
  • jó kommunkiációs készség
  • Jó probléma kezelés
  • kassza kezelés

Amit kínálunk

  • biztos munkahely, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • kellemes munkakörnyezet
  • szimpatikus, nyitott, fiatal csapat
  • rugalmas munkaidőbeosztás
  • versenyképes fizetés
  • amennyiben nem rendelkezel lottó  terminálkezelői vizsgával, akkor annak költségét a munkáltató fizeti
  • Fizetett Ünnep
  • lottó jutalék
  • fizetés: alapbér+jatt+lottójutalék
  • fizetett szabadság

Céginformáció

Üzletünk a III. kerületben található. A dohánytermékeken kívűl lottó értékesítés is van. (ha nincs lottó vizsgád akkor nálunk megszerezheted, melynek költségét átvállaljuk és segítünk mindenben)
Az üzlet minden nap nyitva van 7:00-22:00-ig. Kivéve december 25, 26-án és január 1-én. Ezeken a napokon zárva tartunk.
Mindenképpen olyan munkatársat keresünk aki bírja a munkát, a beosztása szerint jön is dolgozni és
tud is akár önállóan is.
Ha magadra ismersz akkor jelentkezz ! Mindenképpen küld el fényképes önéletrajzodat és mi keresni fogunk.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.