Eladó

  • Cég neve

    KŐHID Bt.

  • Munkavégzés helye

    1162 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 320e - 500e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Vásárlók kedves kiszolgálása,munka terület tisztán tartása, árutöltés.

Elvárások

Pontosság,megbízhatóság!

Előnyt jelent

Szakképzettség,tapasztalat!

Amit kínálunk

30  éve üzemelő élelmiszerbolt keresi kollégáját/kolléganőjét két műszakos munkarendbe, napi 8 áras müszakban heti 40 órában .Családias hangulat,kezdő nettó fizetés 320 ezer ft heti 40 órában , 3 szabad hétvége havonta ,plusz napok vállalása esetén akár nettó 500 ezer ft. Ha szeretnél egy jó csapatban dolgozni várunk szeretettel!

Jelentkezem gombra kattintás után csatoltan várjuk önéletrajzát!