Eladó

  • Cég neve

    HalfPrice

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a naponta érkező árukészlet feldolgozása
  • új termékek kihelyezése, és az eladótér folyamatos rendben tartása
  • a próbafülkék tisztán tartása, hogy a vásárlók kényelmesen tudják felpróbálni a levadászott kincseket
  • a vásárlási folyamat lezárásaként a pénztárgépek szakszerű használata, ezzel biztosítva a legjobb ügyfélélményt

Elvárások

  • szeresd a csapatmunkát
  • legyél kommunikatív, és lelkes az új kihívásokat illetően
  • legyél nyitott a fejlődésre, tanulásra
  • hétvégi munka vállalása - a műszakbeosztást igyekszünk az igényeidnek megfelelően kialakítani

Amit kínálunk

  • a HalfPrice márka építésében való részvételi lehetőség
  • egyedülálló tapasztalatszerzési lehetőség az off-price szektoron belül
  • átfogó onboarding és betanítás
  • a cég dinamikus fejlődéséből adódóan előrelépési és fejlődési lehetőségek
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a CCC Group üzleteiben
  • Cafeteria, amire már az első hónaptól jogosult vagy

Céginformáció

A HalfPrice egy, a CCC Group tulajdonában lévő, modern üzleti koncepció az off-price világában. Népszerű világmárkák széles választéka érhető el nálunk, számos termékkategóriában, beleértve a ruházatot, lábbelit, kiegészítőket, sportfelszereléseket, játékokat és lakberendezési cikkeket. Az elmúlt két évben több mint 120 üzletet nyitottunk, 3500 munkatárs erősíti a csapatunkat. 10 európai országban vagyunk jelen, például Ausztria, Csehország, Románia stb. És ez még nem minden! Továbbra is növekedünk, és új tehetségeket keresünk! A dinamikus növekedésnek köszönhetőn új munkatársat keresünk újonnan nyíló, budapesti üzleteinkbe, a következő pozícióba: ELADÓ (TELJES ÉS RÉSZMUNKAIDŐS)