Eladó

  • Cég neve

    FESTÉK 96 Kft.

  • Munkavégzés helye

    3531 Miskolc, Győri kapu 24.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Munkatársat keresünk festék üzletbe eladó munkakörbe. Ha szeretnél egy lendületes, szakértő kereskedelmi csapat tagja lenni, akkor jelentkezz fényképes önéletrajzzal.
Feladatok:
- Vásárlók magas szintű kiszolgálása
- Áru átvétele, kihelyezése és napi kezelése (ami bizonyos termékek esetében 25 kg-t jelent)
- Üzlet rendben tartása
- Számlázás és pénztárkezelés

Elvárások

- Jó kommunikációs készség
- Önállóság
- Megbízhatóság
- Terhelhetőség

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

- Azonnali munkakezdés
- Stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér
- Jó munkahelyi légkör
- Versenyképes fizetés

Céginformáció

A Festék'96 Kft. 1996-ban alakult, teljes egészében magyar tulajdonú vállalkozás.Tevékenységünk két fő részre bontható, egyrészt festék szakipari anyagok kiskereskedelme, másrészt festékek és vegyipari termékek nagykereskedelme. Kiskereskedelmi tevékenységünk fő célja mind a hat üzletünkben a lakosság, festők és kivitelezők igényeinek maradéktalan kielégítése. Nagykereskedelmi tevékenységünket a miskolci Fonoda úton található raktárbázisunkon folytatjuk, ahonnan közel 5000 féle árucikket szállítunk ki partnereink, az Észak-Kelet Magyarországon található festék-háztartási üzletek részére.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével.