Eladó (Europeum)

  • Cég neve

    Tescoma Kft.

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest, Blaha Lujza tér

  • Fizetés

    Nettó 270e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Ukrán középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

·       Legfontosabb számunkra az, hogy 100% - ban részese légy a közös sikereknek és vedd is ki belőle a részed!
·       A KPI mutatókban kitűzött célszámok elérése
·       A magas szintű vásárlói kiszolgálás folyamatos biztosítása
·       Az üzletvezető munkájának a támogatása
·       Pénztárgép kezelés

Elvárások

       Emberközpontú gondolkodásmód, fejlesztésre és fejlődésre való nyitottság!
·       Releváns tapasztalat előnyt jelenthet, de nem feltétel
·       Érettségi, vagy szakirányú végzettség
·      Ukrán középfokú nyelvtudás
·       Társalgási szintű angol nyelvtudás előnyt jelenthet, de nem feltétel
·       Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
·       Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, türelem
·       Kiemelkedő ügyfél- és eredményorientáltság, stratégiai gondolkodásmóddal kiegészítve
·       Példa értékű teherbírás, rugalmasság

Amit kínálunk

·       Fiatalos, motiválható csapatban magas szintű eredmények elérése eladóként
·       Versenyképes fizetés
·       Fejlődési lehetőség
·       Szakmai képzések, rendszeres tréningek
·       Kedvezményes vásárlási lehetőség

Céginformáció

A TESCOMA azon világhírű eredeti konyhai eszközök gyártói közé tartozik, amelyet mind a kezdő és professzionális szakácsok is nagyra értékelnek. A hagyományos segédeszközöket valamint hasznos ötleteket főzéshez, sütéshez, tálaláshoz és a háztartáshoz a TESCOMA dizájnerei úgy tervezik, hogy azok megkönnyítsék a mindennapi teendőket a konyhában. Elsőosztályú anyagok, az átlagosnál hosszabb garanciaidő, eredeti receptek, felhasználási ötletek, ügyfélszolgálat, innováció és cseh márka - ez a TESCOMA.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, csatolja fényképes önéletrajzát.