Eladó és árufeltöltő

  • Cég neve

    Smoke Shop Center Bt.

  • Munkavégzés helye

    2230 Gyömrő, Táncsics utca 101.

  • Fizetés

    Bruttó 405e - 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • vásárlók kiszolgálása
  • kassza kezelése
  • árufeltöltés, áru elpakolása
  • az üzlet higiéniai előírásainak betartása
  • Új dohánytermék kategóriákhoz tartozó regisztrációs feladatok

Elvárások

Igényes megjelenés
Megbízhatóság
Állóképesség

Előnyt jelent

Pozitív, mosolygós, jókedélyű megjelenés

Amit kínálunk

- Családias, fiatalos hangulat
- Jogtisztán bejelentett bér
- Megfelelő bérezés

Céginformáció

11 éve működő Nemzeti Dohánybolt és Italdiszkont, stabil, fiatalos, családias csapattal és hangulattal. Rugalmas beosztás, jogtisztán bejelentett bér és szabadság. Az állás teljes munkaidős. Az üzlet minden nap nyitva reggel 6-tól este 10-ig, ezért délelőtti, délutáni és hétvégi munkarend is egyaránt szükséges, 8 és 12 órás műszakokban, összesen havi 168 órában.

Amennyiben a hirdetésünk és a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezését kérjük kizárólag önéletrajzzal együtt a lenti Jelentkezem gombra kattintva küldje el részünkre.