Eladó

  • Cég neve

    DMGO Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Nettó 252e - 330e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Szívesen dolgoznál Budapesten, de vidéken élsz és nem férne bele egy fővárosi albérlet fenntartása? Jelentkezz hozzánk! Budapesti bevásárlóközpontokban újonnan nyíló cipőüzleteinkbe teljes munkaidős eladó munkatársakat felveszünk az ország bármely területéről. A szállást Cégünk térítésmentesen biztosítja számodra a munkavégzés helyéhez közeli ingatlanjaiban. Jelentkezésedet rövid, arcképes önéletrajz formájában várjuk.

Elvárások

Szakirányú végzettség és kereskedelemben szerzett gyakorlat nem feltétel.

Előnyt jelent

Szabálykövető magatartás és agilis munkavégzés.

Amit kínálunk

Térítésmentes lakhatást biztosítunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja rövid, arcképes önéletrajzát.