Eladó (Budakalászi dohányboltba)

  • Cég neve

    BONO CONTACT Bt.

  • Munkavégzés helye

    2011 Budakalász

  • Fizetés

    Bruttó 350e - 400e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Dohánytermékek értékesítése, árurendelés, bevételezés, kipakolás, a bolt és környezetének rendben tartása, számítógép és táblázatok kezelése, készletek ellenőrzése, aktív részvétel a leltározásban.

Elvárások

Nagy munkabírású, terhelhető, megbízható, számolni tudó, pénzkezelési és dohánybolti gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk.

Előnyt jelent

Elsősorban közeli lakóhely, jogosítvány.

Amit kínálunk

Egész napos munkarend, 15-16 munkanap egy hónapban, minden második hétvége szabad.

Céginformáció

10 éve üzemeltetünk dohányboltot, korrekt vezetőség és bérezés.

Fényképes önéletrajz feltöltése után a jelentkezem gombra kattintva.