PETROL SENSOR Kft. Zalaegerszeg, Zalaszentgrót logo

Eladó/ benzinkútkezelő

  • Cég neve

    PETROL SENSOR Kft. Zalaegerszeg, Zalaszentgrót

  • Munkavégzés helye

    8900 Zalaegerszeg

  • Fizetés

    Bruttó 300e - 340e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 200e - 250e Ft éves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Ügyfelek kiszolgálása, pénztárgép kezelés, áru kezelés, üzemanyagtöltő állomással kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások

Jó kommunikációs készség, megbízhatóság, csapatszellem, pozitív hozzáállás, rugalmasság

Előnyt jelent

Minimális pénzkezelési ismeretek, jó kommunikáció

Amit kínálunk

Teljes munkaidős állás,Megfelelő bérezés, rugalmas munkaidő beosztás,hangulatos munkahely,a törvényben előírt munkarend betartása.(két műszakos 07-19-ig,illetve 19-07-ig Zalaegerszegen a Göcseji úti OMV-n, valamint 06-14-ig, és 14-22-ig, a zalaszentgróti OMV-n),bejárás támogatása

Céginformáció

Üzemanyagtöltő állomásokat üzemeltetünk, több mint tíz éves múlttal rendelkezünk a piacon,

 Bemutatkozó önéletrajz, fényképpel.