Eladó

  • Cég neve

    Astuce Kft.

  • Munkavégzés helye

    1024 Budapest, Lövőház utca 2-4.

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapesten, a Mammut 2 Bevásárlóközpontban lévő CALZEDONIA fürdőruha és harisnya szaküzletbe keresünk teljes vagy részmunkaidős eladót.
  • Vásárlók teljeskörű kiszolgálása
  • Áruátvétel
  • Kasszakezelés
  • Kirakatrendezés
  • Üzlet, illetve raktár rendben tartása, tisztán tartása
  • Üzlet, illetve raktár töltése
  • Nyitással/zárással kapcsolatos teendők

Elvárások

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Jó kommunikációs érzék, kapcsolatteremtő képesség
  • Kereskedelmi szakma iránti elkötelezettség
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Rugalmasság, lendületesség, proaktivitás
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Energikus, pozitív hozzáállás
  • Hétvégi munkavégzésre hajlandóság
  • Csapatorientáltság

Előnyt jelent

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Munkatársainknak
  • Versenyképes fizetés + pótlékon felül bruttó 100.000 Ft elérhető prémiumot,
  • Kellemes munkakörnyezetet,
  • Folyamatos szakmai képzést,
  • Előmeneteli lehetőséget biztosítunk.

Céginformáció

Az Astuce Kft. immár tizenkettedik éve üzemeltet Budapesten és Székesfehérváron CALZEDONIA fürdőruha és harisnya szaküzleteket.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát.