Ékszerüzleti eladó

  • Cég neve

    BARCSIK ÉKSZER Kft.

  • Munkavégzés helye

    1149 Budapest, Pillangó utca 15.

  • Fizetés

    Bruttó 326e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Barcsik Ékszer kft. a budapesti fogarasi úti Tescoban lévő ékszerüzletébe értékesítőt keres!

Elvárások

  • Vendégek fogadása, kiszolgálása
  • Termékek eladása Vevőtanácsadás és eladás
    - Kasszatevékenység
    - Árukezelés
  • Vevőközpontúság
    - Rugalmasság és elkötelezettség
    - Csapatszellem, jó kommunikációs készség
    - Érzék a divat iránt, azonosulás a Barcsik ékszer szellemiségével

Előnyt jelent

  • Értékesítési tapasztalat
  • Pontosság
  • Előny budapesti lakhely
  • Leinformálhatóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Betanulási időszak alatt a bruttó kezdő fizetés 326000Ft.
  • Megértő vezetőség
  • Jó kollégák

Céginformáció

A Barcsik Ékszer kft.1996-ban nyitotta meg első üzletét.Ma már 6  helyen várjuk vásárlóinkat több mint 20 éves szakmai tapasztalattal. Üzleteinkben 2011-től a folyamatosan bővülő termékskála mára igen széles óra-, és ékszerválasztékot kínál. Az arany és ezüst ékszereink követik a mai kornak megfelelő elegáns, egyben modern stílusvilágot. Az óra választékunk mindig fiatalos, lendületes kínálatát ötvözzük a magas színvonalú svájci és japán klasszikus darabokkal.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!