Ékszerüzlet eladó

  • Cég neve

    Juta Óra Ékszer

  • Munkavégzés helye

    7622 Pécs, ÁRKÁD

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Legfontosabb feladat a vevők maximális kiszolgálása, igényeinek felmérése. Vevők igényeit továbbítani a vezetőség felé. Ezen kívül:
- Üzlet rendben és tisztán tartása
- Áru átvétele, és tisztán tartása
- Minden napi üzletmenettel kapcsolatosan teendők ( pénztárgép és számítógép kezelése, áru- rendelés, átvétel,és kihelyezés)

Elvárások

Érettségi bizonyítvány
Vevő orientált gondolkodás
Jó kommunikációs és probléma megoldó készség
Csapatban való gondolkodás

Előnyt jelent

Bescsüsi papír,illetve az idegen nyelv tudás előnyt jelent

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
Jó csapat, jó légkör
Család barát hozzáállás
Dolgozóinkkal közös álláspontok kialakítása

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Juta Óra Ékszer egy 33 éve működő családi vállalkozás, amelynek jelenleg 5 üzlete van Magyarországon (Budapest: Allee, Árkád, Győr Árkád, Pécs Árkád, Szentendre). Márkás órákat (Bering, Citizen, Seiko, Zeppelin, Tommy Hilfiger stb.) és ékszereket (pl. Pandora, Thomas Sabo stb.) és arany ékszereket értékesítő kiskereskedelmi hálózat. Cégünk megbízhatóságát jelzi a több, mint negyed százados jubileumunk, illetve az óra- és ékszer kereskedelemben betöltött meghatározó szerepünk.

Kattintson a Jelentkezem gombra, és küldje el fényképes önéletrajzát.