PANDORA Ékszer Magyarország Kft. logo

Ékszertanácsadó / Értékesítő

  • Cég neve

    PANDORA Ékszer Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • vásárlók magas színvonalú kiszolgálása
  • tanácsadás az ékszerek kiválasztásához
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • kasszarendszer és pénztárgép kezelése
  • termékek kihelyezése a vállalat iránymutatása alapján
  • napi üzletmenet biztosítása az üzletvezető iránymutatása alapján

Elvárások

  • társalgási szintű angol nyelvismeret
  • vevőorientált szemlélet
  • pozitív, kedves, mosolygós természet
  • fejlett kapcsolatteremtő és meggyőző készség
  • nyitottság, megbízhatóság, pontosság, felelősségtudat, terhelhetőség
  • hosszútávú, biztos munkában gondolkozol
  • teljesítményeddel arányos jövedelmet szeretnél

Előnyt jelent

  • 1-3 éves értékesítői munkakörben szerzett tapasztalat
  • kiváló stílusérzék

Amit kínálunk

  • 20 és 40 órás pozíciók BUDAPESTI üzleteinkben
  • ösztönző versenyek
  • versenyképes fizetés
  • BKK bérlet / utazástámogatás
  • éves egészségügyi biztosítás
  • hosszútávú munkaviszony
  • szakmai tréningek és csapatépítők
  • lelkes, fiatalos csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

PANDORA a világ vezető nemzetközi ékszercégei közé tartozik: kiváló minőségű, modern és eredeti ékszereink több mint 100 országban és 6 kontinensen, 7000-nél is több értékesítési ponton elérhetőek.

Amennyiben magadra ismertél és felkeltette a pozíció az érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat a "JELENTKEZEM" gombra kattintva!