Ékszerész/Ötvös Szakember

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Abony

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Abonyi partnerünk várja új munkatársát ékszerész pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Drágakövek pontos foglalása ezüst ékszerekbe.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség ötvös vagy ékszerész területén.
  • Kiélezett figyelem a részletekre és magas minőségű munkavégzés.
  • Proaktív hozzáállás, segítőkész csapattag.
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, mely a szakmai tapasztalat és hozzáértés függvényében alakul.
  • Munkavégzési lehetőség teljes munkaidőben vagy részmunkaidőben.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember