Ékszerbolti eladó-tanácsadó Mammut 1. Bevásárló

  • Cég neve

    Schmuck Ékszer

  • Munkavégzés helye

    1024 Budapest, Lövőház utca 2-6.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Ha szeretnél családias cégünk csapatának tagja lenni, az alábbi feladatokban számítunk rád:
  • A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása
  • pénztárgép. kártyás terminál  kezelése
  • Termékek kihelyezése, kirakatrendezés
  • Adminisztratív feladatok
  • Az üzlet tisztán tartása

Elvárások

Te vagy az ideális jelölt, ha
  • szeretsz üzletközpontban, elegáns környezetben dolgozni
  • szereted az ékszereket
  • önállóan és csapatban is megállod a helyed
  • szeretsz emberekkel foglalkozni
  • türelmes vagy, segítőkész és precíz
  • szereted a lendületes, változatos munkanapokat

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, ha
  • rendelkezel becsüs végzettséggel
  • ötvös vagy
  • beszélsz angolul
  • van kereskedelemben szerzett tapasztalatod

Amit kínálunk

Érdemes hozzánk csatlakoznod, mert:
  • Szép munkakörnyezetben dolgozunk
  • Kis csapatban, családias hangulatban telnek a napjaink
  • Lehetőségünk van tanulásra, fejlődésre
  • Versenyképes a fizetésünk
  • Hosszú távon számíthatuk a cégre

Céginformáció

Cégünk Magyarország egyik legrégebbi, nívós ékszerüzlet hálózataként közel három évtizede dolgozik azon, hogy valódi értéket és minőséget képviselő termékeket kínáljon vásárlóinak. 14 üzletünkben, több, mint 70 munkavállalónk dolgozik minden nap azon, hogy ne csak az ékszer, de az ékszervásárlás is valódi élmény legyen.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod!