Ékszerbolti eladó

  • Cég neve

    Németi Olga E.V

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Örs vezér tere

  • Fizetés

    Nettó 220e - 260e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapesten az Árkád bevásárlóközpontban található ékszerüzletünkbe ELADÓ munkatársat keresünk. Elsősorban rész munkaidős kollégánkat keressük!

Elvárások

Tiszta, rendezett megjelenés! Jó beszédkészség. Munkájára igényes, csapatban dolgozni tudó. Környezetére megjelenésére szintén igényes. Hétvégi munka nem okoz gondot!

Előnyt jelent

Eladói tapasztalat előnyt jelent! Kérjük, fényképes Önéletrajzában, fizetési igényét is jelezze!

Amit kínálunk

1975-ben alakult családi ötvös manufaktúra. Kézműves egyedi ékszerek értékesitésével foglalkozunk. Kellemes környezet. Nagyon szép exkluziv ékszer üzlet. Természetesen van szabad hétvége is, de mivel bevásárlóközpontban vagyunk, igy heti hét nap a nyitvatartás!

Jelentkezem gomb megnyomását követően, kérjük csatolja Önéletrajzát!