Ékszerbolti eladó

  • Cég neve

    ARANYTARTALÉK Kft.

  • Munkavégzés helye

    2400 Dunaújváros

  • Fizetés

    Bruttó 1 535 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása illetve a napi üzletmenet biztosítása (kirakatrendezés, áruátvétel, ékszerek tisztítása, pénztárgép pontos kezelése, stb.)

Elvárások

Vevőorientált szemléletmód, kereskedelmi véna és a szakma iránti elhivatottság.
Önálló munkavégzés, alkalmazkodó képesség. Rugalmasság, pontosság, precizitás.
Minimális felhasználó szintű számítógépes ismeret.

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez kereskedelmi (bolti eladói bizonyítvány) vagy ékszerbecsüs végzettség illetőleg a marketing ismeret, abszolút előnyt jelent de nem feltétlenül  számít, hogy milyen tapasztalatod van, számunkra a személyiséged a fontos, hogy mit tudsz nyújtani vásárlóinknak és hogyan tudsz csapatban dolgozni. Elvárás a divat, az ékszerek szeretete, a belülről fakadó optimizmus, a jó kapcsolatteremtés és az ápolt megjelenés.
Szívügyünk a hivatásunk, ha szükséges, teljes támogatásunkat élvezed, hogy fejlődj és megvalósítsd magad.

Amit kínálunk

Hosszútávú és stabil munkalehetőséget egy összetartó és egymást segítő csapat tagjaként, elegáns környezetben.
Garantált jövedelem és versenyképes forgalomarányos béren kívüli juttatások.

Céginformáció

Bolti eladó munkakörbe keressük új kollegánkat, beugrós illetve részmunkaidős állásban.
Ékszerüzletünk 15 éves tapasztalattal rendelkezik, megtalálhatóak vagyunk a Tesco üzletsorán.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a linken vagy személyesen az üzletben önéletrajz leadásával lehet.