Ékszerbecsüs

  • Cég neve

    Gold Orient Zrt

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 450e - 700e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • nemesfém ékszerek, tárgyak értékmeghatározása, záloghitelezés, törtarany felvásárlás
  • kiskereskedelmi ékszer-értékesítés
  • leltározással kapcsolatos teendők

Elvárások

  • ékszer- / zálogbecsüsi végzettség
  • önálló, megbízható, precíz munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • törvényi és vezetői előírások keretén belül végzett, ügyfélcentrikus kommunikáció
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • kiemelkedő bérezés, havi jutalékrendszerrel
  • útiköltség támogatása
  • korrekt vezetőség, segítőkész kollégák, barátságos légkör
  • egy folyamatosan fejlődő, bővülő, megbízható, biztos háttérrel rendelkező cég

Céginformáció

Jelenleg 15 budapesti üzlettel rendelkező cég vagyunk. Fiókjainkba ékszer-/ zálogbecsüs végzettséggel rendelkező kollégákat keresünk!

Jelentkezni önéletrajz csatolásával lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.