Ékszerbecsüs

  • Cég neve

    Gold Cover Kft.

  • Munkavégzés helye

    1132 Budapest, Váci út 8.

  • Fizetés

    Nettó 320e - 350e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • záloghitelezés
  • ékszer- és befektetési arany értékesítés
  • felvásárlás
  • értékbecslés
  • javítások felvétele
  • adminisztrációs tevékenység

Elvárások

  • ékszerbecsüsi végzettség és minimum 2 éves gyakorlat
  • legalább középfokú végzettség
  • erkölcsi bizonyítvány
  • kompetenciák: ügyfélcentrikus, magabiztos; együttműködő; precíz; teherbíró
  • személyiségjegyek: agilis, empatikus; szorgalmas; csapatjátékos
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)

Amit kínálunk

  • egy stabil kiszámítható munkahelyet, ahol tiszteletben tarjuk a szabadidőt, próbaidő alatt is elengedjük szabadságra
  • rugalmas munkaidőt – havonta két szabad hétvégével
  • egy összetartó, sokszínű, támogató csapatot, akiktől rengeteget lehet tanulni
  • bejelentett, versenyképes fizetést
  • tanulási, fejlődési lehetőséget
  • Havi nettó fizetési keret: 320.000– 350.000 Ft (gyakorlat és eredmények alapján)

Céginformáció

A Gold Cover Kft. zálogház csoport ÉKSZER BECSÜS munkakörbe budapesti  telephelyeire alkalmazotti jogviszonyban megbízható munkatársat keres helyettesítésre.
Dinamikusan fejlődő cégünk 5 budapesti fiókkal rendelkezik, melyek közül 2 több, mint 20 éve áll ügyfeleink rendelkezésére. Sikerünk alapja a folyamatos szakmai felkészültség és a megbecsült munkavállalók, akik ügyfélcentrikus hozzáállásukkal biztosítják további eredményeinket cserébe számukra versenyképes jövedelmet nyújtunk.
Társaságunk fő profilja a záloghitelezés, de ezen kívül ékszer-, és befektetési arany értékesítéssel, felvásárlással, értékbecsléssel és javítással is foglalkozunk.

Szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.