Ékszerbecsüs, ékszerbolti eladó

  • Cég neve

    CORNER TRADE KFT

  • Munkavégzés helye

    1123 Budapest, Alkotás utca 1.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a zálogfiókunk, ékszerházunk mindennapi működésének ellátása;
  • értékesítés, magas szintű, udvarias kiszolgálás;
  • a záloghitelezésre és kereskedelmi tevékenységre vonatkozó jogszabályok és belső szabályok ismerete és betartása

Elvárások

  • a kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • az ékszerbecsüsi végzettség;
  • a legalább 2 éves szakmai, és értékesítési tapasztalat;
  • a nyitott, problémamegoldó gondolkodás;
  • az ügyfélközpontú, kereskedelmi szemléletmód;
  • és a magabiztos MS Office, Libre Office, Excel felhasználói tudás.

Előnyt jelent

  • Ékszerbecsüsi végzettség
  • Ékszerbolti eladói tapasztalat

Amit kínálunk

Szereted és ismered az ékszereket, és emellett szívesen segítesz másoknak a pénzügyi problémáik megoldásában? Akkor Te vagy az, akit keresünk.

Országos hálózattal rendelkező cégünk  Budapest, Alkotás u. 1. szám alatt található Ékszer és Zálogházunkba, ékszerbecsüsi végzettséggel rendelkező eladót keresünk.

Céginformáció

Cégünk, a CornerGroup tevékenysége szerteágazó. A pénzügyi szolgáltatásoktól a kereskedelmen át egészen a vendéglátásig terjed. Működésünk legfőbb célja azonban állandó, legyen szó bármely üzletágról. Saját magunkkal csak akkor lehetünk elégedettek, ha ügyfeleink igényeit maximálisan ki tudjuk elégíteni!

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem töltse fel fényképpel, telefonszámmal ellátott önéletrajzát!