Éjszakás szállodai recepciós

  • Cég neve

    Vagabond Hotels Kft.

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Paulay Ede utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Éjszaka érkező vendégek teljes körű tájékoztatása, vendégélmény növelése
  • Felmerülő vendégigények kezelése
  • Kapcsolattartás e-mailben és telefonon a vendégeinkkel
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Szállodai szoftver, számlázó program napi szintű használata
  • Aktív kapcsolattartás a Housekeeping és Maintenance részlegekkel
  • Transzfer értékesítés

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • 12 órás műszak (Munkaidő: 20:00-8:00)
  • 1-3 éves releváns tapasztalat előnyt jelent, de érdeklődő, lelkes pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk
  • Magabiztos, kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vendégcentrikus, kommunikatív, pozitív attitűd
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • Önálló, pro-aktív munkavégzés

Előnyt jelent

  • További idegen nyelvek ismerete
  • Szállodai recepciós tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Egyéb béren kívüli juttatás
  • Változatos, lendületes munkakör
  • Fiatal, összetartó csapat, pozitív légkör
  • Otthoni munkavégzési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Budapest belvárosában, a Deák Ferenc tér vonzáskörzetében, hat különálló szálláshelyünkön kínáljuk exkluzív apartmanjainkat vendégeink számára. Magas színvonalú szolgáltatásokkal, az egyágyas hangulatos stúdió lakásoktól egészen a lenyűgöző penthouse lakosztályig terjed kínálatunk. Ha szeretnél egy összetartó, dinamikus, fejlődésre nyitott csapat tagja lenni, jelentkezz hozzánk éjszakai recepciós csapatunkba.

A „jelentkezem” gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát.