Novotel Budapest City & Budapest Congress Center logo

Éjszakás recepciós

  • Cég neve

    Novotel Budapest City & Budapest Congress Center

  • Munkavégzés helye

    1123 Budapest, Alkotás utca 63-67.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Munkáddal biztosítod a vendégek zavartalan és színvonalas kiszolgálását, aktívan hozzájárulsz a tökéletes vendégélményhez
  • Professzionális szinten látod el a szállodai recepciós feladatokat, állandó éjszakai, 8 órás műszakban
  • Ellátod a check-in, check-out feladatokat
  • Kezeled a foglalásokat
  • Ellátod a számlázás, kasszakezelés feladatait
  • Együttműködsz a szálloda valamennyi részlegével
  • Egyéb adminisztratív feladatokat végzel

Elvárások

  • Kedves, mosolygós, segítőkész személyiség
  • Vendégek iránti szenvedély
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret

Előnyt jelent

  • OPERA program ismerete
  • szállodai recepciós tapasztalat
  • további idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés egy megbízható nagyvállalatnál
  • Útiköltség hozzájárulás, távolsági és budapesti közlekedésre egyaránt
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Vidám, dinamikus csapat
  • Ingyenes étkezés
  • Törzsgárda jutalom, kimagasló teljesítmény elismerése, Negyedév és Év Dolgozója díjak
  • All Heartists dolgozói kedvezménykártya
  • Partnerkedvezmények
  • Rendezvények, programok dolgozóknak és családtagjaiknak
  • All You Can Move lehetőségek
  • Év végi jutalom

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az Accor szállodalánc több, mint 5500 szállodát üzemeltet világszerte. Nálunk hiteles, tapasztalt magyar és külföldi kollégáktól tanulhatsz, motiváló nemzetközi környezetben. A jó hangulat, közvetlen hangnem, az egymásba vetett bizalom olyan visszajelzések munkatársainktól, amelyekre biztosan Te is vágysz, ha a jövőbeli munkahelyedre gondolsz. Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez! Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!

Mikor mindenki alszik, Te inkább ébren vagy? Akkor itt a helyed, hisz nálunk sosem áll meg az élet. Gyere és vedd fel a szállodák világának pörgős ritmusát és csatlakozz ÉJSZAKAI RECEPCIÓS pozícióban a Novotel Budapest City Front Office csapatához. Megbízható munkáltató, fiatalos csapat, kiszámítható beosztás vár Téged négycsillagos szállodánkban! Szerezz értékes szakmai tapasztalatot, fejlődj velünk, és légy szállodánk tökéletes házigazdája, következő csillaga!

A "Jelentkezem" gombra kattintva, önéletrajzzal.