Éjszakás recepciós

  • Cég neve

    BHG Projekt Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest, Gerlóczy utca

  • Fizetés

    Nettó 320e - 350e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- check-in, check-out és a hozzákapcsolódó adminisztráció elvégzése
- foglalások felvétele, ellenőrzése, fizettetés, számlázás
-telefonhívások fogadása, éttermi foglalások felvétele
-éttermi kollégák munkájának segítése a zárás feladataival kapcsolatosan

Elvárások

- erős angol nyelvtudás (kommunikáció képes, írásban és szóban egyaránt)
- vendéglátás iránti elhivatottság

Előnyt jelent

- szállodában, szálláshelyen szerzett korábbi tapasztalat
-szakirányú végzettség

Amit kínálunk

A Gerlóczy Boutique Hotelben egy kicsi, de erős csapattagja lehetsz, mindannyiunknak közös a célja, hogy külföldi vendégeink örömmel térjenek vissza hozzánk évről évre. Ha számodra is fontos, hogy értékeljék az erőfeszítéseidet, hogy megbízható cégnek tudj dolgozni, kiszámítható beosztással és jó hangulatú munkanapokkal, akkor jelentkezz hozzánk!

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Gerlóczy Boutique Hotel- Budapest, V. ker. Gerlóczy utca