Éjszakai recepciós

  • Cég neve

    P. DUSSMANN Kft.

  • Munkavégzés helye

    3000 Hatvan

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Recepciós és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Telefonok kezelése
  • Vendégek fogadása
  • Kártyák előkészítése
  • Gépjármű regisztrációk

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Recepciós vagy irodavezetői tapasztalat
  • Büntetlen előélet
  • Minimum társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó képesség
  • Számítógépes ismeret
  • Kulturált, ápolt megjelenés
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Barátságos, mosolygós személyiség
  • Ügyfélközpontú, megoldásorientált hozzáállás
  • 12 órás állandó éjszakai műszak vállalása

Amit kínálunk

  • A piacon versenyképes fizetést, hivatalosan bejelentett munkaviszonyt, mellyel igénybevehetők az adókedvezmények.
  • Biztosítjuk a környező településekről az ingyenes munkába járást.
  • Munkavállalóink részére ingyenes, változatos étkezést biztosítunk
  • A ruházathoz éves ruhapénzt biztosítunk kollegáink számára.
  • Mentorprogramban biztosítjuk a szükséges tudás elsajátítását.

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Nemzetközi cég több mint 30 éves vagyonvédelmi tapasztalattal rendelkező magyarországi leányvállalata Hatvani létesítménybe Éjszakai recepciós feladatok ellátására keres hosszútávra recepciós kollegát/kolleganőt azonnali kezdéssel.

Fényképes önéletrajzzal a bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.