Éjszakai raktáros

  • Cég neve

    Rudi Transport Kft

  • Munkavégzés helye

    8921 Zalaszentiván

  • Fizetés

    Nettó 280e - 300e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • A beérkező kamionok lepakolása
  • Áruátvétel
  • Komissiózás
  • Raktáron belüli kézi és „békás” anyagmozgatás
  • Göngyöleg, visszáru és szállítólevelek kezelése
  • Raktár tisztaságának fenntartása
  • Munkavégzés helye: PÉCS
  • Egy (éjszakás) műszak: vasárnaptól csütörtökig, 20:00-04:00-ig

Elvárások

  • Hasonló területen szerezett tapasztalat
  • Jó fizikum, megbízhatóság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • Hűtött élelmiszer raktárban szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, stabil, magyar tulajdonú vállalatnál
  • Azonnali kezdés
  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Céginformáció

50 főt foglalkoztató, magyar tulajdonú cégünk 2008 óta meghatározó szereplője a belföldi szállítmányozási piacnak.
Legyen szó hűtött áruszállításról, friss élelmiszerek fuvarozásáról, mélyfagyasztott vagy hőmérséklet érzékeny termékek szállításáról, szárazáruról, akár háztartási cikkről, cégünk 254 tehergépkocsiból álló flottája minden esetben magas színvonalon szállít Megrendelői részére többnyire belföldön, de kamionjaink nemzetközi szinten is teljesítenek megbízásokat.
Komplett logisztikai feladatokat látunk el a járattervezéstől kezdve a slepptúrás áruterítésig, amelyek szakszerű lebonyolításához képzett munkatársaink magas fokú, minőségi munkavégzéssel járulnak hozzá.

A „Jelentkezem” gombra kattintást követően, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát!