Éjszakai raktáros

  • Cég neve

    "LÁNG" Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Szikratávíró utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

- Külső raktárakból érkező vevői megrendelések (B2B) kiszállítási útvonalakra történő csomagolása,
- A zárási időpontok betartása, a rendelések határidőre történő előkészítése, a járatok időben történő indulásának biztosítása,
- Folyamatos PDA használat a teljesítmény elvárásoknak megfelelően,
- Raktári árukészlet leltározása,
- Raktári rend és tisztaság fenntartása.

Elvárások

- Megbízhatóság, nagyfokú munkabírás,
- Precíz, pontos, megbízható munkavégzés,
- Csapatmunka, kölcsönös tisztelet a kollégák iránt.

Előnyt jelent

Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

- NETTÓ kereseti lehetőség 355.000.-Forint + túlóra lehetőség
- CAFETERIA
- a cég által forgalmazott termékekből dolgozói kedvezmények
- dolgozói kedvezményes mobiltelefon előfizetés lehetősége
- All You Can Move tagság igény szerint
- munkaruházat
- ingyenes parkolási lehetőség
- vidéki kollégák számára bejárási támogatás
- hosszú távú, biztos, bejelentett munkalehetőség
- hétköznapi munkavégzés
- azonnali munkakezdés
- lehetőség túlóra vállalására.

Céginformáció

Gépjármű alkatrész forgalmazásával foglalkozó, a nemzetközi LKQ csoport tagja, a Láng Kereskedelmi Kft., csepeli központi raktárába keres éjszakai raktáros (H-P 21:00-5:30) munkatársat, aki szívesen dolgozna egy nagyszerű csapatban!

Pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztatónk itt tekinthető meg: https://eshop.langauto.hu/page/karriernew

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el fényképes önéletrajzod e-mail címünkre!
Kérjük az email tárgyában megjelölni: „ÉJSZAKAI RAKTÁROS”