Éjszakai assistance ügyeletes - Diákmunka

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII.

  • Fizetés

    Bruttó 1 900 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A Colonnade Insurance S.A. Luxemburgban került bejegyzésre és Magyarország mellett számos kelet-európai országban megtalálhatóak. A Colonnade Insurance S.A. Magyarországi Fióktelepe tevékenységét 2016-ban kezdte meg. Céljuk, hogy a kelet-európai régióban a Colonnade az elsőrangú ügyfélkiszolgálásról és az innovatív megoldásairól legyen ismert.

Főbb feladatok, munkák

  • A magyarországi irodába befutó telefonhívások kezelése
  • Kapcsolattartás a külföldön tartózkodó, segítségre szoruló ügyfelekkel és külföldi szolgáltató partnerekkel magyar és angol nyelven egyaránt
  • Segítségnyújtás megszervezése és adminisztrációja
  • Beérkező, szervezés alatt álló adminisztrációja
  • Csak akkor kell dolgozni, ha bejön egy megkeresés, a bér akkor is jár, ha eseménytelen az ügyelet!

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Empatikus, segítőkész hozzáállás
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétköznapokon délután 17:00 és reggel 8:00 óra között, hétvégén pedig 12 vagy 24 órás ügyeletben
  • Heti min. 2 műszak vállalásával
  • Heti 25-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 1900 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Rugalmas beosztás
  • Céges eszközök
  • Munkavégzéshez szükséges szakmai képzés és tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető