HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft. logo

EHS SPECIALISTA (16-2789)

  • Cég neve

    HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Hajdú-Bihar megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Dinamikusan fejlődő nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Munkavédelmi előírások meghatározása, ezeknek a betartatása az építkezés során,
  • Kockázatértékelés,
  • Napi bejárások teljesítése az építési folyamat során,
  • Nem megfelelőségek kezelése, elhárítása, jegyzőkönyvek írása,
  • Munkahelyi balesetek kivizsgálása,
  • Prevenciós tevékenységek.

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú munkavédelmi végzettség,
  • Minimum egy éves, kivitelezésben szerzett munkatapasztalat,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér,
  • Izgalmas zöldmezős beruházási projektekben való részvétel,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!