EHS mérnök

  • Cég neve

    IMPC Personnel Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Mór

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Móri autóipari vállalat számára keresünk szakembert az alábbi pozícióra:

EHS mérnök

FELADATOK

  • Munkavédelmi és tűzvédelmi feladatok ellátása, felügyelete
  • Munkavédelmi projektek, emelőgép vizsgálatok koordinálása
  • Kapcsolattartás a magyar hatóságokkal, valamint az osztályos szakmai csoporttal
  • Balesetek kivizsgálása
  • Munkavédelmi oktatási anyagok elkészítése, fejlesztése, akciótervek kidolgozása
  • Oktatások megtartása, koordinálása
  • Védőeszközök beszerzése
  • Kapcsolattartás a területi vezetőkkel, jelentési rendszer működtetése

ELVÁRÁSOK

  • Munkavédelmi technikusi (OKJ) képesítés
  • Középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség (preferált!)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés
  • Precíz munkavégzés

ELŐNYT JELENT

  • Környezetmérnöki végzettség
  • Tűzvédelmi előadó képesítés
  • Emelőgép-ügyintéző képesítés (OKJ)

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: EHS MÉRNÖK, Mór

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678