EHS Koordinátor

  • Cég neve

    Keskeny és Társai 2001 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1158 Budapest, Rákospalotai határút 6.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

BIZTOSÍTSD A BIZTONSÁGUNK, EHS KOORDINÁTOR MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

MUNKÁD SORÁN FELADATOD LESZ:
  • Biztonságos munkahely fenntartása, jogszabályi feltételeknek való megfelelés biztosítása mellett.
  • Munkavédelemmel és egészségvédelemmel kapcsolatos vállalati eljárások és üzemeltetési utasítások koordinálása.
  • Külső munkavédelmi szakértővel folyamatos kapcsolattartás.
  • Munkavédelmi felülvizsgálati auditok lebonyolítása, oktatások megtartása, fejlesztésekben való aktív részvétel.
  • Tűzvédelem: jogszabályi megfelelés biztosítása, rendszeres helyi auditok és bejárások elvégzése.
  • Környezet- és munkavédelmi tevékenységek ellenőrzése és fejlesztése.
  • Környezetirányítási rendszerrel kapcsolatos feladatok, például jelentések, bevallások elkészítése veszélyes hulladék vonatkozásában, valamint külső szakértői csapattal szoros együttműködés.
  • Nem biztonságos körülmények kivizsgálása, nyilvántartása, megelőző intézkedések meghatározása.
  • Jegyzőkönyvek, dokumentációk készítése.
  • Auditokra való felkészülés és koordinálása.

Elvárások

VÁRJUK JELENTKEZÉSED AMENNYIBEN:
  • Releváns szakmai tapasztalatod van: munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi területeken.
  • Minimum középfokú munkavédelmi technikusi végzettséggel rendelkezel, valamint
  • tűzvédelmi előadó végzettséged, vagy tűzvédelmi szakvizsgád van.
  • Nem idegen számodra üzemi környezetben dolgozni, és nem szeretsz egésznap az íróasztal mögött ülni.
  • Kifejezetten olyan alkat vagy, aki lelkesen és aktívan vesz részt a munkában, folyamatosan nyitott szemmel jár, felismeri és keresi is a megoldandó feladatokat.
  • Magabiztosan beszélsz angolul, auditok alkalmával például gyakran szükség lesz a nyelvtudásodra.
  • Az alábbiakban magadra ismersz?
    • ENERGIKUS
    • HIVATÁSTUDÓ
    • SEGÍTŐKÉSZ

Amit kínálunk

AMIT KÍNÁLUNK:
  •  Betanulási időt, nem hagyunk elveszni a sok új információban.
  • A betanulási időszakban a nyomda összes területével megismerkedhetsz és minden szükséges tudást átadnak kollégáink neked, ami szükséges a munkádhoz.
  • A HR támogatását abban, hogy minél komfortosabban érkezz meg az új munkahelyedre és átlásd a helyi sajátosságokat.
  • Szakmai kihívást nyújtó feladatokat egy stabil hátterű vállalatnál, határozatlan idejű szerződéssel.
  • A szakmai fejlődés biztosítása mellett, lehetőséget soft skill és munkakör specifikus tréningeken való részvételre.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A nyomtatás legyen alkotás! A Keskeny Nyomda értéket teremt és közvetít munkatársai és megrendelői számára egyaránt.

Több mint 30 éve kiszámítható munkahelyet biztosítunk munkavállalóinknak, akik szenvedéllyel dolgoznak azon, hogy ügyfeleinknek maximális minőséget nyújtsunk.

Luxus csomagolásokat, nyomdai termékeket készítünk a legkorszerűbb technológiával, a tervezéstől a kivitelezésig. Megbízható nyomdai partnerként vagyunk jelen a hazai és nemzetközi piacon. Termékeinket az élelmiszeripartól a gyógyszeriparig számos területen használják, mellyel több szakmai versenyen díjat nyertünk.

Kérjük, csatoltan küldd el szakmai önéletrajzod a "Jelentkezem" gomb megnyomását követően!