Cloud Network Technology Kft. (CNSBG) logo

EHS Koordinátor

  • Cég neve

    Cloud Network Technology Kft. (CNSBG)

  • Munkavégzés helye

    2900 Komárom, Bánki Donát utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Munkavédelmi-, tűzvédelmi-, valamint környezetirányítás folyamatainak működtetése, fejlesztése és ellenőrzése
  • Az EHS szakterülettel kapcsolatos jogszabályok és belső előírások betartatása és ellenőrzése
  • Az irányítási rendszerekkel kapcsolatos auditok szervezése, azokon aktív részvétel
  • Munkavédelmi ellenőrzések és bejárások szervezése, feltárt hiányosságok azonosítása és javító intézkedések meghozatala, nyomonkövetése
  • EHS dokumentációk, nyilvántartások naprakészen tartása, vezetése
  • EHS kockázatértékelés és egyéni védőeszköz juttatási rend elkészítése
  • Munkabalesetek és egyéb vészhelyzetek kivizsgálása, jelentése
  • Veszélyes anyagokkal kapcsolatos feladatok
  • Hulladék kezeléssel kapcsolatos feladatok
  • Kommunikáció a társosztályokkal és hatóssággal
  • EHS oktatások szervezése

Elvárások

  • Minimum munkavédelmi technikusi végzettség
  • MS office (excel, word) felhasználói ismeretek
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • Tűzvédelmi előadó végzettség
  • Gyártói környezetben szerzett tapasztalat
  • ISO 9001,ISO14001 és ISO 45001 irányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Cafeteria, utazási támogatás
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Tanulási és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben

Céginformáció

Cloud Network Technology Kft (CNSBG)

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát.