EHS koordinátor

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    - Debrecen, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk építésbiztonsági feladatokat ellátó üzletága új EHS koordinátora után kutat Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar vármegyék területén.

Ha szívesen erősítenéd csapatukat, akkor add le jelentkezésed az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Biztonsági és egészségvédelmi koordinátor napi feladatok ellátása
  • Munkavédelmi oktatások megtartása
  • Részvétel a napi, heti EHS auditokon
  • Kivitelezési helyszín ellenőrzése munkavédelmi szempontból
  • Koordinációs értekezletek levezetése
  • Munkavédelmi dokumentációk készítése, munkabalesetek kivizsgálása, jelentése, jegyzőkönyv készítése
  • A megrendelő vezetésének folyamatos tájékoztatása, jelentések készítése
  • Megrendelőkkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Egyéb szakmai feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Munkavédelmi végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv használata szóban és írásban
  • Elhivatottság a szakma iránt, konfliktuskezelési képesség, rugalmasság, alkalmazkodási készség
  • Felhasználói szintű ismeretek: MS Office, (kiemelten Excel/Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium és túlóra elszámolás
  • Béren kívüli juttatási csomag (SZÉP Kártya, képzések, workshopok, expo látogatások)
  • Javadalmazási alapú Munkavállalói Résztulajdonosi Program (MRP), amely a cég nyereségéből biztosít javakat a programban résztvevőknek
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú projektek
  • Támogató szakmai környezet
  • Dinamikus, nemzetközi viszonylatban tapasztalt Csapat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kivitelezési területen szerzett releváns tapasztalat
  • Műszaki alapvégzettség
  • Tűzvédelmi végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Műszaki munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Nyíregyházán és Debrecenben, több projektjükre is keresnek szakembert