EHS Gyakornok (WHC022032) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Bicske

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

    • EHS csapat támogatása
    • Fenntarthatósági projektekben való részvétel
    • EHS oktatások előkészítése, lebonyolítása
    • Biomonitoring tevékenységek lebonyolítása
    • Részvétel a változáskezelési eljárásokban
    • Közreműködés belső és külső auditokban, hatósági ellenőrzésekben

Elvárások

    • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (preferáltan munka-, vagy környezet- vagy biztonságtechnikai irányultságú vagy ehhez kapcsolódó műszaki tanulmány)
    • Kommunikációs szintű angoltudás
    • MS Office felhasználói szintű ismerete
    • Heti 2-3-4 nap vállalása

Amit kínálunk

    • Br. 2000 Ft/óra
    • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség
    • Fiatal csapat
    • Változatos feladatok
    • Bejárás támogatás
    • Bónusz

Céginformáció

Bicskei partnerünk további növekedéséhez EHS gyakornokot keres!Ha egy biztos háttérrel rendelkező cégnél szeretnél tapasztalatot szerezni kiemelkedő órabérrel, utazási költségtérítéssel , és megvannak a megfelelő kvalitásaid ne habozz jelentkezz!