Ehs gyakornok

  • Cég neve

    UNI Smart Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    9245 Mosonszolnok

  • Fizetés

    Bruttó 1 874 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- vegyi anyag nyilvántartás frissítése;
-környezet tudatossági programok kidolgozásában való részvétel és azok végrehajtása;
-a programok végrehajtása után a hatékonyság értékelése;
-EHS riportok készítése;
-együttműködés a társosztályokkal EHS kérdésekben.

Elvárások

-aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony szükséges;
-Microsoft Access és office felhasználói szintű ismerete;
-heti 2-3 nap vállalása.

Amit kínálunk

-bruttó 1874 Ft-os órabér;
-utazási támogatás;
-mentoring program;
-szakmai nyelv fejlesztése, multinacionális munkakörnyezetben;
-szakdolgozatírási lehetőség;
-kötelező szakmai gyakorlat leigazolása;
-befogadó, támogató környezet.

Céginformáció

Partnercégünk Európában, Észak-Amerikában és Ázsiában működő nemzetközi vállalatként rendszereket és alkatrészeket fejleszt, gyárt és forgalmaz az autóipar számára.
Az elmúlt 100 év során globális szereplővé fejlődött. Mosonszolnoki és mosonmagyaróvári csapatába várja dolgozni vágyó diák Kollégák jelentkezését, EHS gyakornok pozícióban,
br. 1874 Ft-os órabérrel.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva