EHS gyakornok (Diákmunka)

  • Cég neve

    OnE Job Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    2060 Bicske, Kossuth utca 59.

  • Fizetés

    Bruttó 2 200 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Home office
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az EHS Vezető munkájának támogatása
  • ISO 14001:2015 szerinti Környezetközpontú irányítási rendszer utasításainak felülvizsgálata és módosításainak előkészítése
  • Fenntarthatósági projektek előkészítésében történő részvétel
  • REACH és ROHS illetve egyéb vevői követelmények ellenőrzése PLM rendszerben, szükséges változtatások bevezetése
  • Keverékek és vegyi anyagok felhasználásának nyomonkövetése
  • SAP-ban rendelések előkészítése,
  • Részvétel munka-, tűz - és környezetvédelmi kockázatcsökkentő intézkedések megtervezésében és bevezetésében
  • Üzembejárásokban és szemléken való részvétel
  • EHS oktatások előkészítése, lebonyolítása
  • Biomonitoring tevékenységek lebonyolítása
  • A tudatosságot fejlesztő és motiváló kampányprogramok szervezése, irányítási eljárások koordinálása és fejlesztése
  • Részvétel a változáskezelési eljárásokban
  • Közreműködés belső és külső auditokban, hatósági ellenőrzésekben

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmány (preferáltan munka-, vagy környezet- vagy biztonságtechnikai irányultságú vagy ehhez kapcsolódó műszaki tanulmány)
  • Határozott fellépés, jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
  • Elköteleződés a folyamatos fejlődés iránt
  • Minimum 20-25 óra/hét munkaidő vállalása
  • Magyar nyelv ismerete

Előnyt jelent

  • Munkavédelmi technikusi végzettség
  • EHS területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • kiemelkedő órabér br. 2.200 ft/órabejárás támogatás
  • félév után lojalitás bónusz
  • hosszútávú munkalehetőség, fejlődési lehetőség, valós szakmai gyakorlat
  • aktív betanulási idő után önálló munkavégzés, home office lehetőség
  • 2 szintes konditerem személyi edzővel, gyógytornásszal

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Partnerünk egy stabil, megbízható partner a félvezető alapú teljesítmény modulok fejlesztésében és gyártásában – ipari hajtás, megújuló energia és áramellátó alkalmazásokhoz -, mércét állítva mind a standard, mind az alkalmazás-specifikus megoldások területén. A Mitsubishi Electric  Corporation önállóan működő leányvállalataként, világszerte több mint 800 munkavállalót foglalkoztatva szállít gyors, rugalmas és vevő-központú megoldásokat, szolgáltatásokat és támogatást, hogy valóra váltsa vevői ötleteit. Bicskei csapatunk további növekedéséhez a következő pozícióra keresünk kollégát.