EHS adminisztrátor

  • Cég neve

    FUSETECH Kft.

  • Munkavégzés helye

    7400 Kaposvár, Guba Sándor utca 38.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Mivel foglalkozunk, és mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz?

A munkád során fő feladatod a cég munkavédelmi feladatainak támogatása lesz, a vezető iránymutatása alapján, aki mentorként segít téged.

Feladatok:

  • A jogszabályi- hatósági-és belső előírások, illetve utasítások betartása és betartatása.
  • A munkahelyi egészség és biztonság irányítási rendszer (MEBIR) szabvány és a környezetközpontú irányítási rendszer (KIR) működtetéséhez kapcsolódó adminisztratív feladatok támogatása.
  • Nyilvántartások naprakész vezetése: hulladék kezeléssel kapcsolatos,
  • pontforrásokhoz tartozó adatok.
  • Felhasználásra kerülő vegyi anyagok biztonságtechnikai adatlapjának ellenőrzése.
  • Baleseti esemény nyilvántartása, az események kivizsgálása és intézkedések meghozása a balesetmegelőzés céljából.
  • Kapcsolattartás a foglalkozás-egészségügyi orvossal és a munkavédelmi képviselőkkel.
  • Riportok készítése

Számítanak az ötleteid:
Munkavédelmi programok szervezése, hiszen minden évben tartunk EHS hetet, ahol felhívjuk a munkavállalók figyelmét az egészségmegőrzésre kreatív programokkal és a dolgozók ingyenesen egészségügyi szűréseken is részt vehetnek, természetesen a TE ötleteidet is szívesen fogadjuk majd.

Elvárások

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • Munkádban pontos, precíz vagy, részletekre figyelsz.
  • Ha biztos felhasználói tudásod van MS Office-ban (word, excel, power point, outlook).
  • Ha szeretsz kezdeményezni és vannak javaslataid új megoldásokra.
  • Ha jól tudod koordinálni a teendőidet és szívesen kommunikálsz másokkal.
  • Tudsz angolul alapszinten (szóban és írásban is) és szívesen fejlődnél benne.
  • Szakma iránt érdeklődő, ambiciózus pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Ami nehézség lehet:

Előfordulhat, hogy egyszerre több projekt fut, így hasznos, ha többfelé tudsz figyelni egyszerre és tempósan dolgozol.
Mivel sok mindenkivel fogsz együttműködni a munkád során: vezetők és munkatársak, fontos, hogy nyitott legyél és könnyen megtaláld a hangot másokkal.

Előnyt jelent

Előny:

  • Ha van munkavédelmi és/vagy környezetvédelmi technikusi végzettséged.
  • Ha rendelkezel tűzvédelmi előadó végzettséggel.
  • Van már tapasztalatod hasonló munkakörben.

Amit kínálunk

  • Átlag feletti alapbér + havi bónusz.
  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 25.000 Ft + a bér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg megkapod.
  • Év végén 13. havi fizetés (december közepén utaljuk), ami extrán hasznos a karácsonyi készülődés során.
  • Munkabérelőleg kérhető 6 hónap munkaviszonyt követően.
  • Munkába járás támogatása vidékről: autó esetén 30 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86 %-ot térítünk.
  • Törzsgárda jutalom már 2 év után és ajánlásért is kaphatsz jutalmat, ha segíted bővíteni csapatunk.
  • Támogatjuk tanulmányaidat: ha képezni szeretnéd magad vagy szívesen fejlődnél, akkor részt vehetsz képzéseken/ tréningeken.
  • Céges laptopot és telefont biztosítjuk számodra a munkavégzéshez.
  • A folyamatos termelés évente 2 alkalommal szünetel. A leállás nyáron és télen egyaránt kb 1 hetet jelent. Így biztos, hogy lesz időd a pihenésre, előre tudsz tervezni a szabadságoddal.
  • A jó hangulatú és lendületes csapatmunkát céges rendezvényeinkkel, programjainkkal segítjük.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Fusetech Kft. a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a két legnagyobb európai gyártónak. Az általunk előállított termék mások biztonságát szolgálja, akár atomerőművekben vagy olajfúrótornyokban is használják biztosító betéteinket világszerte. A mindennapi munkavégzés során első helyen az egészség és a biztonság áll.

Ha pályakezdőként olyan cégnél szeretnél dolgozni, ahol igazán fontos, elismert terület a munkavédelem és hatással lehetsz a munkavállalók egészségmegőrzésére, akkor ez a pozíció NEKED való. Mottónk: „Első a biztonság”, amit a mindennapi munkavégzés során is szem előtt tartunk.

Miért lehet neked izgalmas ez a lehetőség?

  • Mert nálunk tényleg kiemelten fontos a munka- és környezetvédelem, így pozíciód a vállalaton belül respektált.
  • Pályakezdőként hasznos tapasztalatot szerezhetsz.
  • Segítjük fejlődésedet, ha valóban szeretnél a pozíciódban erősödni. (beiskolázás, nyelvi képzések)
  • A multinacionális közegnek köszönhetően a cégcsoport európai gyárainak évenkénti látogatása belső auditálási céllal a jövőben.
  • A betanulás és a munka során a vezetőd folyamatosan fog támogatni.

Te is dolgoznál egy szuper csapatban, és értékes tapasztalatot szereznél munkavédelmesként? Akkor jelentkezz még ma magyar nyelvű önéletrajzzal.