Egynapos sebészeti egészségügyi asszisztens

  • Cég neve

    Synergonomy Medical Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1125 Budapest, Virányos út 23d.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Egynapos sebészeti osztályra érkező páciensek fogadása
  • Műtéti előkészítés feladatainak ellátása
  • Beavatkozást követő ápolási feladatok elvégzése
  • A páciens ellátás koordinálása
  • Közreműködés az osztály működéséhez szükséges feladatok ellátásában

Elvárások

  • Érvényes működési engedély
  • Szakmai elköteleződés, páciens központú gondolkodás

Előnyt jelent

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Magánegészségügyi intézményben szerzett tapasztalat
  • Egynapos sebészeti ellátásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Egyéni motivációs elemek
  • Pályakezdő munkavállaló számára is nyitott pozíció
  • Teljes- és részmunkaidős foglalkoztatás
  • Kiszámítható munkaidő szervezés
  • Modern, igényes munkakörnyezet
  • Egyéni munkaeszközök
  • Személyes kompetenciák fejlesztésére irányuló képzések
  • Kedvezményes egészségügyi csomag

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Intézményünk magas színvonalat képviselő magánegészségügyi központ. Klinikánk elsődleges célja, hogy hazai és nemzetközi szinten is kiemelkedő színvonalú, számos esetben egyedülálló vagy hiánypótló egészségügyi támogatást nyújtson mindazon páciensek részére, akik a magánegészségügyben keresik a választ problémáikra. Egynapos sebészeti osztályunk elsősorban plasztikai és érsebészeti beavatkozásokat végez. Klinikánk három kétágyas betegszobával várja pácienseit.

  • Kérjük, jelentkezéséhez csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.