PRICEWATERHOUSECOOPERS KÖNYVVIZSGÁLÓ logo

Egészségügyi Tanácsadás - Manager

  • Cég neve

    PRICEWATERHOUSECOOPERS KÖNYVVIZSGÁLÓ

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A PwC-nél azon dolgozunk, hogy együttműködve segítsük ügyfeleinket a megalapozott döntések meghozatalában, hatékony működésben, és közösen formáljuk a jövőt. Ehhez az izgalmas kihíváshoz élvezetes feladatokat és inspiráló munkakörnyezetet kínálunk.

Jól hangzik? Most lehetőség van, hogy Te is csatlakozz az egészségüggyel foglalkozó tanácsadó csapatunkhoz Menedzser pozícióba.

A PwC egészségügyi tanácsadó csapata a legjobb hazai gyakorlatokat a nemzetközi tapasztalatokkal ötvözve oldja meg az ügyfelei számára kihívást jelentő üzleti problémákat.

Ha érdekel az egészségügyi szektor, azon belül a digitális egészségügy, intézményirányítás, egészségügyi finanszírozás is pl.: egészségügyi folyamatszervezési projektek, digitális egészségügyi megoldások fejlesztésében való részvétel, akkor ez egy remek lehetőség lehet számodra!

Miért izgalmas ez a lehetőség?

  • Innovatív projekteken dolgozhatsz;

  • Valódi szakmai kihívások várnak rád, és nemzetközi projektekbe is bekapcsolódhatsz;

  • Első naptól aktívan részt vehetsz a projekt kivitelezésében: stratégia kidolgozás, megvalósíthatósági elemzés készítés, folyamatok fejlesztése, piacelemzés terén;

  • Alprojektek, munkacsoportok önálló vezetésében is számítunk rád;

  • Lehetőséged lesz a tanácsadó és gyakornok kollégákat menedzselni, coach-olni, támogatni;

  • Betekintést nyerhetsz üzletfejlesztési tevékenységekbe;

  • Számos és sokszínű hard és soft skill tréningeken vehetsz részt;

  • Nálunk alkalmad nyílhat a gyors fejlődésre és előlépésre;

  • Egy modern, zöld, impozáns, központi helyen található irodában dolgozhatsz.

Feladataid a következők lesznek:

  • Tanácsadói projektek szakmai és adminisztratív menedzselése;

  • Üzletfejlesztés támogatása és önálló üzletfejlesztési tevékenység;

  • Kapcsolattartás ügyfelekkel;

  • Csapatvezetés és mentorálás.

A kiválasztási folyamatban sikeres lehetsz, ha rendelkezel az alábbi kompetenciákkal:

  • Rendelkezz releváns felsőfokú végzettséggel;

  • Legalább 5+ év tapasztalattal rendelkezz az egészségügy területén (E-közigazgatásban szerzett tapasztalat előnyt jelent);

  • Láttál már különböző üzleti modelleket, és szervezeti struktúrát;

  • Kiválóan kommunikálsz, fogalmazol magyar és angol nyelven egyaránt;

  • Van érzéked az új üzleti struktúrák kialakításához, hamar megérted egy szervezet üzleti modelljét, specifikusságát. Képes legyél magas szintű ügyfélkapcsolatok kialakítására, és legyél nyitott új üzleti lehetőségek feltérképezésére;

  • Tapasztalattal rendelkezel üzleti problémák megoldásában, üzleti átalakítás, folyamatfejlesztés, hatékonyság növelő projektmenedzsment területén;

  • Nem ijedsz meg komplex feladatoktól, képes legyél problémás helyzetek gyors áttekintésére és megoldások kidolgozására.

Miért válassz bennünket?

  • Tanácsadónak lenni különleges életérzés: minden ügyfél más és mindig naprakésznek kell lennünk;

  • A legmagasabb szakmai minőséget várjuk el és ennek elérésére törekszünk;

  • A PwC-nél nem csak beszélünk az emberközpontúságról, hanem tényleg törődünk egymással, segítünk, hogy a magánélettel jól megférjen a munka;

  • Közös célok mentén működünk, a csapatmunka fontos része a mindennapjainknak;

  • Lehetőséget kínálunk neked a gyors szakmai fejlődéshez;

  • A PwC-nél hiszünk abban, hogy a sokszínűség és összetettség kulcs egy olyan felelősségteljes kultúra kialakításához, ahol hosszú távú értéket teremtünk munkatársainknak és ügyfeleinknek egyaránt. Megváltozott munkaképességű munkavállalók foglalkoztatásával elsődleges célunk egy befogadó és támogató munkahellyé válni.

Számos dolog segít bennünket, hogy könnyebben tudjunk egymáshoz kapcsolódni:

  • Korszerű laptopokkal és iPhone-okkal dolgozunk;

  • Különböző rendezvénysorozataink keretein belül minden hónapban tanulhatunk valami újat munkatársainktól, vagy egy-egy, a maga területén elismert hírességtől;

  • Belső képzési programjainkon rendszeresen fejleszthetjük tudásunkat;

  • Csütörtök esténként a cég jóvoltából fröccsel vezethetjük le a nap fáradalmait.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció